Egyiptom, Hurghada: Siva Grand Beach 4*, all inclusive
4.6pont - 3 értékelés
Ellátás:
all inclusive
Utazás:
repülővel
Szálláshely:
4*
Típus:
nyaralás
Indulás:
Budapest
Hivatkozás:
226076
Utolsó frissítés:
2023.10.22. (V)
8 nap/7 éj
437 805 Ft / fő (alap ár)
Az ár tartalmazza:
- repülőjegy,
- repülőtéri illeték,
- transzfer,
- szállás,
- all inclusive.
Külön fizetendő:
- foglalási díj,
- baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás.
- repülőjegy,
- repülőtéri illeték,
- transzfer,
- szállás,
- all inclusive.
Külön fizetendő:
- foglalási díj,
- baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás.
Lejárt ajánlat
Töltődnek az indulási időpontok
Részletes programleírás
Ha tetszik az utazás, telefonáljon most!
06 1 881 7400, 06 20 884 9400Elérhetőségek »
Ajánlat kérés »
On-line foglalás »
A Siva Grand Beach csodálatos, hosszú és lassan mélyülő saját strandjával elsősorban a családosokat várja, valamint számos, rendszeresen visszatérő törzsvendégét. Hurghada központja kb. 8 km-re található.
A kényelmes szállodai létesítmény összesen 550 szobával rendelkezik.A főépületben, az impozáns lobbyban helyezkedik el a recepció és a 2 főétterem. A medencénél grill étterem, különböző bárok várják a látogatókat. Az Aquacenter közvetlenül a strandon található, ahol térítés ellenében számos vízisport vehető igénybe. A gondozott kert közepén egy télen fűthető édesvízi medence épült, napozóterasszal és egy különálló gyerekmedencével (télen fűthető). A medencénél és a strandon a napágyak, napernyők és matracok térítésmentesen vehetőek igénybe. A strandtörülközőket strandtáskában már előre bekészítik a szobákba. A szomszédos SIVA MALL-ban további szórakozási lehetőségek, bárok és á la carte éttermek (térítés ellenében) szolgálják a vendégek kényelmét.
SPORT ÉS SZÓRAKOZÁS
asztalitenisz,billiárd, strandröplabda, aerobic, vízi torna, strandfoci, vízilabda és masszázs (térítés ellenében) vehető igénybe. Változatos animációs programok, sportolási lehetőségek, játékok és versenyek, este élőzene nyújt kellemes kikapcsolódást.
SZOBÁK
A BUNGALOW szobák (kb. 16 m²) a szálloda területének jobb és bal oldalán lévő 19 egyemeletes melléképületekben helyezkednek el, és kertre néző erkéllyel vagy terasszal kialakítottak. Minden szoba fürdőkáddal, WC -vel, légkondícionálóval (szezonális), telefonnal, széffel, műholdas TV -vel, mini hűtőszekrénnyel, hajszárítóval és részben balkonnal/terasszal vagy francia erkéllyel rendelkezik. Maximum 2 fő részére foglalhatók.A DELUXEszobák (kb. 19 m²) szintén a 19 egyemeletes melléképületek valamelyikében találhatóak, ugyanaz a felszereltségük, mint a bungalow szobáké, azonban valamivel nagyobbak és a strandhoz közelebb helyezkednek el. Maximum 2 felnőtt elhelyezésére alkalmasak.A JUNIOR SUITE szobák (kb. 22 m²) a főépületben találhatók, egy részük tengerre néző kilátással rendelkezik. Az igényes felszereltséghez fürdőkád, WC, légkondícionáló, telefon, széf, műholdas TV, hajszárító, mini hűtőszekrény, ülősarok és egy bútorokkal berendezett erkély tartozik. Maximum 3 felnőtt vagy 2 felnőtt és 2 gyerek részére ajánlottak. Amennyiben 2 felnőtt és 1-2 gyerek vagy 3 felnőtt veszi igénybe a szobát, akkor azt pótágyazzák. SUPERIOR JUNIOR SUITE szobák azonos felszereltséggelrendelkeznek, mint a sima junior suite szobák, de felújítottak (2023.novemberi indulásoktólfoglalhatóak).AGRAND SUITEtípusúszobák egy hálószobából, valamint nappaliból állnak, egy fürdőszobával, és két balkonnal rendelkeznek (jelenleg felújítás alatt vannak).A CSALÁDISZOBÁK (kb. 32 m²) szintén a főépületben találhatóak, és két hálószobával rendelkeznek. Maximum 2 felnőtt és 3 gyerek vagy 3 felnőtt és 1 gyerek elhelyezésére alkalmasak.
ALL INCLUSIVE
Büféreggeli és vacsora a főéttermekben, valamint ebéd a strand étteremben fogyasztható. Az all inclusive ellátás során a nap 24 órájában fogyaszthatók a helyi nem alkoholos italok. A helyi alkoholos italok 10 órától 24 óráig díjmentesek, ezután térítés ellenében vásárolhatók. Az all inclusive ellátás nem tartalmazza a következőket: frissen facsart gyümölcslevek, szobaszervíz, minibár, speciális koktélok, valamint a Siva Mall éttermeinek szolgáltatásai. All inclusive karszalag viselése kötelező!Az all inclusive ellátás minden részletét tartalmazó információs anyagot megérkezést követően a szállodában kapják meg.
ETI Maxi-GYEREKKLUB & ETIBaby Service
Szeretnénk, ha a 4–12 éves gyermekek is kiválóan éreznék magukat nyaralásuk minden percében, ezért változatos programokat szervezünk számukra a hét 6 napján, német nyelven beszélő gyerek animátoraink közreműködésével. Az ETI Maxi Tini Klub pedig a nyári szünet ideje alatt működik és elsősorban a 12-16 éves gyermekeket várja.
ETI Baby Service...a legkisebb vendégeknek – minden RED SEA HOTELS-ben, ahol ETI Maxi Gyerekklub van.
Segítünk beszerezni a fontos eszközöket, melyek kaució (kb. 10-20 €) ellenében kölcsönözhetőek:szúnyogháló,(cumis) üvegmelegítő,vízforraló,pelenkázó ágy,babakocsi,strand és vízi játékok,bili, WC ülőke.
Kérjük, ez irányú kérését időben jelezze felénk.
MEGJEGYZÉS: A gyerekklub üzemeltetése minimum létszámhoz kötött, ezért előfordulhat, hogy a szolgáltatás kevés gyermeklétszám esetén szünetel.
TOVÁBBI HASZNOS INFORMÁCIÓKÉRT KÉRJÜK KATTINTSON IDE!(Beutazási szabályokról, légitársaságról, fűtött medencékről, parkolásról..stb.)
Töltődik az ajánlatkérő lap
Töltődik az ármegjegyzés lap
- repülőjegy,
- repülőtéri illeték,
- transzfer,
- szállás,
- all inclusive.
Külön fizetendő:
- foglalási díj,
- baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás.
Töltődnek a fakultatív programok
Érdemes még megnézni

TOP AJÁNLATUNK! Egyiptom: Tropitel Sahl Hasheesh 5*, all inclusive
339 209 Ft / fő

Egyiptom, Hurghada: Titanic Beach Spa & Aquapark 5*, all inclusive
474 255 Ft / fő

Egyiptom, Sharm el Sheikh: Siva Sharm 4*+, all inclusive
367 740 Ft / fő

Egyiptom, Hurghada: Siva Grand Beach 4*, all inclusive
437 805 Ft / fő

Egyiptom, Hurghada: Minamark Beach Resort 3*, all inclusive
382 320 Ft / fő