Dominikai Köztársaság, Punta Cana: Be Live Collection Punta Cana 4*, all inclusive 7-10 éj budapesti indulással
Magyar idegenvezetővel, akció a szabad helyek függvényében!
Az ár tartalmazza:
- repülőjegy,
- transzfer a repülőtér és a szálloda között,
- szállás kétágyas szobában (pótágy lehetséges, egy fő utazása esetén egyágyas felár fizetendő),
- all inclusive ellátás,
- magyar asszisztencia.
Külön fizetendő:
- repülőtéri illeték,
- foglalási díj,
- fakultatív baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás (980 Ft/fő/nap),
- fakultatív útlemondási biztosítás (1,3-3% ártól függően).
Helyben fizetendő:
- turistakártya érkezéskor 10 USD/fő,
- kilépési illeték elutazáskor 20 USD/fő.
Igény szerint hosszabb-rövidebb turnusok, más hotelek is foglalhatók, kérje személyre szabott ajánlatunkat! Az árak a telítettség függvényében emelkedhetnek!
Részletes programleírás
Ha tetszik az utazás, telefonáljon most!
06 1 881 7400, 06 20 884 9400Elérhetőségek »
Ajánlat kérés »
On-line foglalás »
az Ön teljes biztonságáért
SZUPER ÁRAK, ELŐFOGLALÁSI AKCIÓ, A SZABAD HELYEK FÜGGVÉNYÉBEN!
Magyar idegenvezetőnk a repülőtéren várja, eltranszferálja Önt a szállodába, segít a bejelentkezésnél és magyar nyelvű fakultatív programokat szervez.
A Karib-tenger egyik legszebb szigetét Kolombusz Kristóf fedezte fel több, mint 500 éve. Kuba után Dominika a második legnagyobb sziget a Nagy-Antillákon. A sziget két harmad részét a Dominikai Köztársaság, nyugati részét Haiti foglalja el. Az igazi trópusi paradicsomot hófehér homok és karcsú pálmafák jellemzik, klímája egész évben ideális az ott tartózkodásra.
A Dominikai Köztársaság területe 2000 évvel ezelőtt még az Arawak- indiánok birodalma volt. Az indiánok kenukkal érkeztek a karib-tengeri szigetre, ahol békés települést alakítottak ki. 1492. december 5-én Kolumbusz Kristóf India helyett - melynek felfedezésére indult - ezen a karib-tengeri szigeten kötött ki. Az újonnan felfedezett ország a "Santa Maria" nevet kapta. Az itt található hegyes vidék miatt a spanyolok szinte otthon érezték magukat, és ezért "Espanola" névre keresztelték át a területet. 4 évvel később építették a sziget első városát, Santo Domingót, ahol a Columbus Palota is található, amely ma múzeumként üzemel. Santo Domingo óvárosát az UNESCO a világörökség részévé nyilvánította. A Samana-félsziget 14 km széles, szinte érintetlen öblében minden évben december és március között megfigyelhetik a párzásra ideérkező bálnákat. Történelmi jelentősége és természeti szépsége miatt a karib szigetvilágban fekvő országot évek óta számos turista keresi fel, hogy élvezzék a napsütést, a kristálytiszta tengert és a kókuszpálmák árnyékát. Mindezt kiegészíti a helyi emberek vidámsága és szívélyes vendégszeretete.
Punta Cana kétségkívül a sziget legszebb strandszakaszai közé tartozik. A kb. 50 km hosszú, finom, szinte vakítóan fehérhomokos part látványától eláll a lélegzetük. Az idilli természetben, a pálmafákkal és trópusi növényekkel övezett keleti parton biztosan kellemesen fognak nyaralni és kikapcsolódni. A finomhomokos tengerparton pálmafák hűs árnyékából gyönyörködhetünk a horizonttal egybeolvadó tengerben. De nem csak a pihenni vágyók, hanem a vízisport szerelmesei is megtalálják a hozzájuk illő programokat. Az itt található szállodák pedig all inclusive ellátással és számos kikapcsolódási lehetőséggel kényeztetik vendégeiket. Dominika a legjobb választás a tökéletes kikapcsolódáshoz és egy jól sikerült nyaraláshoz! Kedvcsináló videó Punta Cana tengerpartjáról >>
Be Live Collection Punta Cana 4*, all inclusive
A szálloda honlapja >
Fekvése: a partszakasz egyik legszebb részén, közvetlenül a fehér, finomhomokos óceánparton elhelyezkedő szálloda. A szálloda körül egy szép trópusi kert található. A transzferidő kb. 25 perc.
Szobák: minden szoba szépen berendezett, fürdőszobás, légkondicionált, mennyezeti ventilátorral, telefonnal, Tv-vel (műholdas adások), rádióval, vasalóval és hajszárítóval felszerelt. Térítés ellenében wifi internetezési lehetőség, széfbérlés és minibár. A szobákhoz erkély tartozik kilátással a kertre vagy a medencékre.
Szolgáltatások: recepció, lift, több étterem (mexikói, olasz, ázsiai, hal), több bár (lobby, koktél, medence), internetezési lehetőség, üzletek, casino, mosoda, fodrászat, szobaszerviz.
Sport és szórakozás: több medence, gyermekmedence, napozóterasz, nyugágyak térítésmentes használata a medencéknél és a strandon, törölköző szerviz, gyerekklub, játszótér, nappali és esti animációs programok felnőtteknek és gyermekeknek, aerobic, teniszpálya, asztalitenisz, röplabda, strandröplabda, fitneszterem, nem motorizált vízi sportok: kajak, vitorlázás; térítés ellenében: búvárkodás, motorizált vízi sportok, horgászás, spa-központ szolgáltatásai (kezelések, masszázsok, szauna, jacuzzi, gőzfürdő).
Ellátás: all inclusive (reggeli, ebéd és vacsora büférendszerben, helyi alkoholos és alkoholmentes italok korlátlan fogyasztása).
Videó megtekintése a szállodáról >>
A részvételi díj a repülőgépek és a szálloda telítettségének függvényében változhat, emelkedhet, így érdemes mielőbb helyet foglalnia! Egy hét kevés? Kérje ajánlatunkat, tetszőleges hosszabbítással kapcsolatban!
Foglalás után a név nem módosítható, a jegy nem visszatéríthető, javasoljuk az útlemondási biztosítás megkötését!
Azon országok turistái, akiknek nincs szükségük vízumra a Dominikai Köztársaságba való belépéshez, turista kártyát kell vásárolniuk. A turista kártya ára 10 USD/fő , amelyet amerikai dollárban kell megfizetniük. Ezt a turista kártyát megvásárolhatják a Dominikai Köztársaság nagykövetségein és konzulátusain, vagy az országba érkezéskor a reptéren. A turista kártyával 60 napig tartózkodhatnak az ország területén.
Kilépési illeték: a Dominikai Köztársaság elhagyásakor kb. USD 20 / fő kilépési illeték fizetendő készpénzben.
Az ár tartalmazza:
- repülőjegy,
- transzfer a repülőtér és a szálloda között,
- szállás kétágyas szobában (pótágy lehetséges, egy fő utazása esetén egyágyas felár fizetendő),
- all inclusive ellátás,
- magyar asszisztencia.
Külön fizetendő:
- repülőtéri illeték,
- foglalási díj,
- fakultatív baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás (980 Ft/fő/nap),
- fakultatív útlemondási biztosítás (1,3-3% ártól függően).
Helyben fizetendő:
- turistakártya érkezéskor 10 USD/fő,
- kilépési illeték elutazáskor 20 USD/fő.
Igény szerint hosszabb-rövidebb turnusok, más hotelek is foglalhatók, kérje személyre szabott ajánlatunkat! Az árak a telítettség függvényében emelkedhetnek!
Érdemes még megnézni




